WYfuture -Brno, TripleDue s.r.o., Auto-story, ANBULCHER...

Gábi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 06.07.2023 13:47

Re: Mondeo 2.0 TDCi, 103kW

Příspěvek od Gábi » 21.07.2023 08:20

Ing. Vaic píše: 28.04.2011 23:46 Dobrý den,

firma WYFuture s.r.o. byla založena dne 25.listopadu 2009. Pod jménem této firmy prodává automobily paní Agáta Vaicová. Auta nakupuje přez mobile.de. Problém je v tom, že tyto auta jsou jednak přetočené,dle mých informací od podvedených klientů,cca o 100000-150000km. Dále nikdy nebyla z těchto aut zaplacena daň, přesněji, paní Agáta Vaicová ani nepodala auta koupené od 12.10.2009 do dnešního dne do daňového přiznání k DPH!!! Takže, když někdo z Vás koupil auto od paní Vaicové, prosím o poslání kopie kupní smlouvy na email auto.vaic.franzese@seznam.cz . Rovněž mě můžete kontaktovat na čísle: 775542664 . Momentálně řeším podvody firmy WYFUTURE s policii ČR a FÚ v Brně. Tyto podvody se mě, bohužel, týkají z toho důvodu, že jsem jednatelem fi. AUTO VAIC - FRANZESE, a právě na tuto firmu Agáta Vaicová nakupuje auta v Německu a Rakousku, následně je přeprodá firmě WYFUTURE a daň nikdo neuhradil.
S úctou
Ing. Aleša Vaic
Dobrý den,
současné problémy s propojenými společnostmi "Dovez to dál s.r.o." a "Dovez to blíž s.r.o." mě zavedly na tyto stránky, kde jsem díky Vám a postupnému hledání informací zjistila, že paní Agáta Vaicová nyní funguje se svým synem Patrikem Bartošem v uvedených společnostech. Na praktikách se mnoho nezměnilo. Stahování kilometrů alespoň na papíře paní Agátu drží pořád. Do dnes nedali řádnou kupní smlouvu, která byla pro své vady rozporována, po měsíci dodali fakturu, která má vady a novou nezaslali, nepředali plnou moc k přepisu, servisní knížku pro jistotu nedali vůbec a další. K zjištěné vadě spočívající v abnormálním úniku oleje se nehlásí, vše hází na kupujícího, vyhrožují právníky, sprostě nadávají a chtěli nám dokonce auto lstí odvézt, byť bylo řádně zaplaceno. Zda odvezli DPH teprve zjistíme od správce daně. Nicméně chtěla jsem tímto před uvedenými aktéry varovat :shocked: .
Raději slušný solidní prodejce než pokoutný údajně "levný" dovozce. Ve výsledku se to nevyplatí, ale naopak vše prodraží a ještě to zákazníka stojí nervy. Ve výsledku zákazníka zablokují, aby nemuseli komunikovat a řešit vady. Tak snad se nějaké výsledku dobereme s jejich právníkem, kterého prý mají zadarmo.
Přílohy
obrázek_2023-07-21_082013552.png

Odpovědět

Zpět na „recenze prodejců a autobazarů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host