Zamykání dveří řidiče MKIV

Odpovědět
jungak
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 08.05.2010 17:18

Zamykání dveří řidiče MKIV

Příspěvek od jungak » 09.01.2015 18:38

Dobrý den,
posledních pár dní mi vždy při nižších teplotách blbne zámek dveří u řidiče (Mondeo 2009, 2.2 TDCi,Titanium X). Jde o to, že normálně odemknu auto (bezklíčový přístup), zavřu dveře (interierové světlo zhasne, i kontrolka otevření dveří na convers, ale dveře zůstanou otevřené (zámek se nezaklapne), tudíž dveře jsou volné. Při teplotách nad nulou tento problém není. Nemáte s tím někdo zkušenosti, prosím? Případně návod jak rozdělat výplň dveří, abych se mol podívat na mikrospínače. Předem moc děkuji za jakoukoliv radu.

Uživatelský avatar
Lishak
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 793
Registrován: 12.09.2012 16:05
Bydliště: Kunštát

Re: Zamykání dveří řidiče MKIV

Příspěvek od Lishak » 09.01.2015 20:36

Jak do dveří najdeš zde :arrow: http://www.ford-focus.cz/forum/viewtopi ... 75&t=37170

Taky mě zlobily řidičovy dveře v mrazech. Na vině nebylo nic jinýho, než voda, oprava jednoduchá - rozdělat dveře, vyndat zámek, vyčistit, vysušit a promazat něčím voděodolným (mě to vystříkali takovou bílou vazelínou) a je klid! ;-)
Ford Mondeo Turnier '08
Titanium X, 2.0 TDCi 103 kW, Sea Grey

jungak
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 08.05.2010 17:18

Re: Zamykání dveří řidiče MKIV

Příspěvek od jungak » 16.01.2015 18:20

Opožděně děkuji za odpověď a za odkaz :) Měl jsem to v servise a aniž by to nějak rozdělávali, tak na mě hned vyhrkli, že budou muset vyměnit celý zámek a že by to stálo cca 7.500 kč :D tak jsem jim poděkoval a auto si odvezl. O víkendu se na to vrhnu sám :-)

Odpovědět

Zpět na „karoserie - mondeo mk4“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů