vrzání od brzdového pedálu

Interier, sedačky, palubní deska ...
Moderátor:miki21
Odpovědět
kubiksvec
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 06.09.2016 18:17

vrzání od brzdového pedálu

Příspěvek od kubiksvec » 23.12.2017 15:39

Zdravím, mám takový problém ze když sešlápnu brzdu tak to jakoby vrže(lupe - praská) a jde to podle mě z interieru, občas to udělá i při zatáčení volantem. Tak se chci zeptat zda s tím už někdo neměl nějaký problém abych věděl, kde zhruba hledat až to rozdělám. Na fóru jsem akorát našel že by to mohlo uložení tlumičů, stabíky a podobný věci, jenže ty jsou nový. Uložení tlumiče vypadá spolu s ostatním co by to mohlo být vypadá zatím dobře. Jen to podle mě jde z interieru někde kolem volantu a brzdovým pedálem.

Uživatelský avatar
miki21
Test driver
Test driver
Příspěvky: 13029
Registrován: 01.04.2009 18:21
Bydliště: Třinec

Re: vrzání od brzdového pedálu

Příspěvek od miki21 » 25.12.2017 11:17

Fofo II 1,8 16v modrá combi
Funguje zde funkce HLEDAT Prosím,používejte ji před založením nového tématu.

kubiksvec
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 06.09.2016 18:17

Re: vrzání od brzdového pedálu

Příspěvek od kubiksvec » 04.01.2018 19:47

hledal, našel, ale tohle není ten problém, jak popisuju, je to spíš takový lupání až praskání a zjistil jsem o čeho to jde. Když někdo zašlápne brzdový pedál až na doraz tak v motorovém prostoru jde vidět jak se hýbe brzdový válec i s posilovačem. Zatím jsem to zkusil zevnitř přetáhnout, ale to nepomohlo, takže jak bude čas, tak to vytáhnu a uvidím co je špatně. Hlavně mi pořád přijde divný proč ten stejný zvuk dělá i volant když se vrací. Leda by na tom byla vina toho posilovače. Ještě malá otázka - jak velkou vůli může mít tyč řízení mimo svoji osu? Klouby jsou pomerně pevné a bez vůle, ale kdyz za tu tyčku zahýbu tak +-0,5cm na kazdou stranu, tak jestli to je moc nebo je to v normě. Díky

Odpovědět

Zpět na „Interier“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti