Vzkazy pro moderatory / vše co nejde řešit přes SZ

Co nechcete psát SZ...
Moderátor:ZaQik
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jemar
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1659
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: čáslavsko

Re: Vzkazy pro moderatory / vše co nejde řešit přes SZ

Příspěvek od Jemar » 22.03.2021 20:26

Podle mého názoru ban nic nevyřeší, spíš se postižený bude cítit jen ukřivděný. Nejjednodušší řešení je pisatele neřešit, neodpovídat, nereagovat na jeho příspěvky a dotyčného to přestane zanedlouho bavit. Problémem je jen to, že ti ostatní ho nedokážou ignorovat.... :D

Uživatelský avatar
Stanley_vy
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5328
Registrován: 06.03.2011 23:29
Bydliště: Vyškov

Re: Vzkazy pro moderatory / vše co nejde řešit přes SZ

Příspěvek od Stanley_vy » 22.03.2021 20:30

miki21 píše: 22.03.2021 20:22 jsi lékařsky vzdělán v tomto oboru?

Na to, abych si mohl myslet, že někdo mluví/pise z cesty nemusim být vzdělán v oboru. Četli jsme toho za poslední půlrok dost, co signalizuje, ze tam neni něco v poradku. Jestli je to porucha, počínající demence, nebo třeba jen chlast...
Naposledy upravil(a) Stanley_vy dne 22.03.2021 20:36, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
miki21
Test driver
Test driver
Příspěvky: 13029
Registrován: 01.04.2009 18:21
Bydliště: Třinec

Re: Vzkazy pro moderatory / vše co nejde řešit přes SZ

Příspěvek od miki21 » 22.03.2021 20:31

To Jemar- a někteří se na něj přímo třepou a jen čekají na příležitost, jak si rýpnout... což mi taky nepřijde normální
Fofo II 1,8 16v modrá combi
Funguje zde funkce HLEDAT Prosím,používejte ji před založením nového tématu.

Uživatelský avatar
Adow
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 6700
Registrován: 20.05.2011 09:52
Bydliště: Kousek od Brna

Re: Vzkazy pro moderatory / vše co nejde řešit přes SZ

Příspěvek od Adow » 22.03.2021 20:50

Stanley_vy píše: 22.03.2021 20:30Na to, abych si mohl myslet, že někdo mluví/pise z cesty nemusim být vzdělán v oboru. Četli jsme toho za poslední půlrok dost, co signalizuje, ze tam neni něco v poradku. Jestli je to porucha, počínající demence, nebo třeba jen chlast...
Stando, sorry jako, ale za tohle bych Tobě a podobným nadělil tu odvetu :roll:. Jste úplně stejní. Neumíte diskutovat, jen ta vaše pravda je ta jediná a ostatní jsou dementi.. Já s většinou názorů ballua taky nemusím souhlasit, ale to je tak vše co s tím budu dělat. Nechává mě to úplně v klidu. Stejně tak ale v lecčem nesouhlasím ani s dalšími koviďáky a taky se s váma nebudu překřikovat do roztrhání těla. Jak malý děti :puke_r:

Uživatelský avatar
miki21
Test driver
Test driver
Příspěvky: 13029
Registrován: 01.04.2009 18:21
Bydliště: Třinec

Re: Vzkazy pro moderatory / vše co nejde řešit přes SZ

Příspěvek od miki21 » 22.03.2021 20:56

Adow na hrad :cooler: :cooler:
Fofo II 1,8 16v modrá combi
Funguje zde funkce HLEDAT Prosím,používejte ji před založením nového tématu.

Uživatelský avatar
Stanley_vy
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5328
Registrován: 06.03.2011 23:29
Bydliště: Vyškov

Re: Vzkazy pro moderatory / vše co nejde řešit přes SZ

Příspěvek od Stanley_vy » 22.03.2021 21:13

Za Trumpem do Bileho domu! :hhura:

Fakt nejste schopni odlišit jiný názor od sdílení totalnich kravin z webu tvrdicich, že země je duta?

Do týdne se ukáže, že mám pravdu, jako vždy před tím.

PS: Já s banem taky vnitřně nesouhlasim, ale tím spíš mi přijde ta hranou neustále tu (ne)řešit člověka, co není schopen poznat, co je a není pravda. A co ctvrt roku to korunuje osobními vyhruzkami, vytahování osobních věcí na fórum atd.

Uživatelský avatar
enjoy
Test driver
Test driver
Příspěvky: 5329
Registrován: 05.02.2013 18:38
Bydliště: Praha

Re: Vzkazy pro moderatory / vše co nejde řešit přes SZ

Příspěvek od enjoy » 22.03.2021 22:23

Stanley_vy píše: 22.03.2021 20:30
miki21 píše: 22.03.2021 20:22 jsi lékařsky vzdělán v tomto oboru?

Na to, abych si mohl myslet, že někdo mluví/pise z cesty nemusim být vzdělán v oboru. Četli jsme toho za poslední půlrok dost, co signalizuje, ze tam neni něco v poradku. Jestli je to porucha, počínající demence, nebo třeba jen chlast...
Lidí s myšlením Ballua je bohužel velké množství a už se to dá spíš považovat za názorový proud. Což je sice smutné, ale nemělo by se to ignorovat nebo banovat. Tito lidé tu s námi prostě jsou a kdo ví, třeba mají pravdu :D
Ford Mondeo MK4 Kombi 2008, 2.0i
Ford Ranger, 2008, 2.5 TDCi

Uživatelský avatar
Stanley_vy
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5328
Registrován: 06.03.2011 23:29
Bydliště: Vyškov

Re: Vzkazy pro moderatory / vše co nejde řešit přes SZ

Příspěvek od Stanley_vy » 23.03.2021 06:49

Je to (bohuzel) tak. Zatím pořád váhám přijmout jako názorový proud média, která tvrdí, že země je duta. :D

Akorát ballu byl vždycky brouk pytlík a ted si poměrně rychle prošel obdobím dřív bylo lip, přes popření reality po pouhé sdílení totalnich broskvovin nesouvisející s tematy, které mu uz navic trochu přerostly přes hlavu (osobně si myslím, že nejen zde).

Pak ac s banem uplne nesouhlasim, ZaQiKa zakroceni chápu.

Uživatelský avatar
ZaQik
Admin
Admin
Příspěvky: 23373
Registrován: 30.05.2010 17:33
Bydliště: exit 82 na D0

Re: Vzkazy pro moderatory / vše co nejde řešit přes SZ

Příspěvek od ZaQik » 23.03.2021 08:19

Adow píše: 22.03.2021 19:36... ale to budeme banovat každýho s jiným názorem? Akorát jsi mu nahrál na smeč - jeho myšlením bráníš šíření "pravdy".
vis, dlouho jsem nad nim uvazoval a i (snad) prijatelne reagoval na jeho videni sveta ... ale od urciteho data zacal davat odkazy jen na svoji pravdu bez jakychkoli komentaru a pokud neco napsal, tak stale to same: uvidite, uvidite, uvidite ... takto je podle me definoval troll
domnivam se, ze na internetu je mnoho jinych for, kde k nemu budou vstricnejsi a budou mit pro jeho nazory pochopeni - tam muze svoji pravdu sirit dal ... a pokud potrebuje sirsi publikum s odlisnym nazorem, tak diskuze na znamych novinovych serverech je mu otevrena :nixw:

vetsina jeho poslednich prispevku smerovala do vlakna politika a covid-19 ... nekteri moderatori si mysli, ze by tato temata tu byt nemela (forum o fordech a autech obecne) - ja si zase rikam, ze kdyz to nebude takto oddelene, tak to bude ve vsech ostatnich tematech, coz povede k odbihani od daneho tematu ... takze je tu i moznost zrusit podobna vlakna, coz se mi (zatim) moc nechce, protoze pro nektere predstavuji zdroj informaci a pro nektere zase "hospodskou" atmosferu v dobe, kdy jsou skutecne hospody zavrene :nixw:
Ford Focus mk3 combi 1.6 Ti-VCT, r.v.2018 + Ford Fiesta mk7 3D 1.25, r.v.2014
byl Ford Focus mk2 combi 1.6, r.v.2009 + Ford Fiesta mk6 1.4 TDCi r.v. 2004
Nejsem poradna, encyklopedie ani hotline spolecnosti Ford - ptejte se na foru, od toho je.

Uživatelský avatar
Sentik
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3669
Registrován: 30.05.2018 13:00
Bydliště:

Re: Vzkazy pro moderatory / vše co nejde řešit přes SZ

Příspěvek od Sentik » 23.03.2021 09:04

Ban vůbec nechápu ... .diskuze o Covidu je na tomhle foru stejně o ničem, je to tlachárna, stejně jako víceméně vše v sekci Pokec.
Ballu je prostě Ballu, ban bych rozhodně nedával dokud "neplevelí" diskuze, který maj nějakej smysl.

Se spoustou z vás se v názorech na Covid taky úplně rozchazim, takovej je život, ale rvát se tu za to do roztrhání těla nehodlám, na to je život moc krátkej :palec_nahoru:

Nemyslim si, že by byl ban fér (to by tam musel lítat v daleko víc případech) a vhodnej a to říkám přes to, že s naprostou většinou hovadin, co tam Ballu postoval nesouhlasim...
EDIT:
A na sekci Pokec má vlastně stejnej názor jako ZaQik ... prostě taková hodpoda, drbárna, no prostě.. pokec :mrgreen: Kdo to číst nechce, nemusí. Ostatní sekce to přece neovlivnuje.
Wiki:
"Zahryovat, býti Zahryován" - náhodná a opakovaná bezdůvodná kontrola účastníka sil. provozu, kdy je příslušníkem PČR tento vyhodnocen jako živel podvratný, přičemž zpravidla jde o řidiče slušného, bezúhonného a předpisů dodržujícího

Uživatelský avatar
ZaQik
Admin
Admin
Příspěvky: 23373
Registrován: 30.05.2010 17:33
Bydliště: exit 82 na D0

Re: Vzkazy pro moderatory / vše co nejde řešit přes SZ

Příspěvek od ZaQik » 23.03.2021 09:12

Sentik píše: 23.03.2021 09:04 Ostatní sekce to přece neovlivnuje.
prave ze ovlivnuje - pokud se neshodnou v odbornem vlaknu, tak si tam vyctou i nazory z pokecu a uz se hadaji v odbornem vlaknu :nixw:
Ford Focus mk3 combi 1.6 Ti-VCT, r.v.2018 + Ford Fiesta mk7 3D 1.25, r.v.2014
byl Ford Focus mk2 combi 1.6, r.v.2009 + Ford Fiesta mk6 1.4 TDCi r.v. 2004
Nejsem poradna, encyklopedie ani hotline spolecnosti Ford - ptejte se na foru, od toho je.

Uživatelský avatar
Sentik
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3669
Registrován: 30.05.2018 13:00
Bydliště:

Re: Vzkazy pro moderatory / vše co nejde řešit přes SZ

Příspěvek od Sentik » 23.03.2021 09:16

2 ZaQik:

Jo takhle, no to je fakt, že jsem si všliml, že pár lidí na sebe přenáší nevraživost z Pokecu do jiných témat... to se stane a svádím to na obecně napjatou atmosféru a nervozitu mezi lidma, sám jsem stejnej :mrgreen:

Šlo mi o to, že když je v pokecu téma "budoucnost aut", tak se to nebude řešit v každým druhým threadu v galerce atd.
Wiki:
"Zahryovat, býti Zahryován" - náhodná a opakovaná bezdůvodná kontrola účastníka sil. provozu, kdy je příslušníkem PČR tento vyhodnocen jako živel podvratný, přičemž zpravidla jde o řidiče slušného, bezúhonného a předpisů dodržujícího

Uživatelský avatar
phofy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9395
Registrován: 23.07.2011 11:32
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzkazy pro moderatory / vše co nejde řešit přes SZ

Příspěvek od phofy » 23.03.2021 11:25

Se spoustou z vás se v názorech na Covid taky úplně rozchazim, takovej je život, ale rvát se tu za to do roztrhání těla nehodlám, na to je život moc krátkej :palec_nahoru:
A to je presne ono, taky mam jine nazory, nez ostatni, ale nebudu se do krve hadat a rvat se za to.
A ballu delal pravy opak. Jak jsem psal nekolikrat, pripomina mi kolegu z prace a tohle neni zdravy ani pro jednu stranu.

Odpovědět

Zpět na „Vzkazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů