Budejovice mlčí ? aneb zadne setkani nebude ?

Moderátor:Quickie
Odpovědět
Uživatelský avatar
silverwolf
Test driver
Test driver
Příspěvky: 5701
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od silverwolf » 07.11.2007 15:22

TobiZC píše:to silverwolf: tak slyšíš to, MobyDick má pravdu. Takže pěkně příště dorazit, ať jsou barevnější fota :wink:
Hmm, vypadá to, že to bude nutné :lol: , ale nejdřív tak někdy na jaře, letos už jsem zazimoval :oops: :oops: :?
Ford Focus II, 1,6 Trend, Red Tango, r.v.2006.
Suzuki Samurai 1,3 MPi r.v.neznámý - černobílý lesní dělník
Obrázek

Uživatelský avatar
novako
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 492
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od novako » 07.11.2007 16:46

silverwolf píše:Úplně zřetelně tam chybí ta třešnička na řízku - červenááááá :lol: :lol: :lol: :lol:
...zkuste se ještě jednou a lépe podívat na foto 5 a uvidíte, že zástupce červené tam alespoň v malém byl.... :wink:
Ford Focus r.v.99 2.0i 16V Trend 5dv. sv.modrá metal. Obrázek

Uživatelský avatar
silverwolf
Test driver
Test driver
Příspěvky: 5701
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od silverwolf » 07.11.2007 16:54

novako píše:
silverwolf píše:Úplně zřetelně tam chybí ta třešnička na řízku - červenááááá :lol: :lol: :lol: :lol:
...zkuste se ještě jednou a lépe podívat na foto 5 a uvidíte, že zástupce červené tam alespoň v malém byl.... :wink:
Kua snad mi nevykáš??? :!: :!: Jo, ale dík za upozornění. To byl určitě PedroH a vracel se z Halloweenu ne? Dobrej převlek až sem se lek. :lol: a na kolena klek ....hek a teď mám na gatích flek :lol: :lol: :lol: To byl zase pech :lol: :wink: :?
Ford Focus II, 1,6 Trend, Red Tango, r.v.2006.
Suzuki Samurai 1,3 MPi r.v.neznámý - černobílý lesní dělník
Obrázek

Uživatelský avatar
novako
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 492
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od novako » 07.11.2007 17:20

silverwolf píše:
novako píše:
silverwolf píše:Úplně zřetelně tam chybí ta třešnička na řízku - červenááááá :lol: :lol: :lol: :lol:
...zkuste se ještě jednou a lépe podívat na foto 5 a uvidíte, že zástupce červené tam alespoň v malém byl.... :wink:
Kua snad mi nevykáš??? :!: :!: Jo, ale dík za upozornění. To byl určitě PedroH a vracel se z Halloweenu ne? Dobrej převlek až sem se lek. :lol: a na kolena klek ....hek a teď mám na gatích flek :lol: :lol: :lol: To byl zase pech :lol: :wink: :?
no to rozhodně ne, to bylo myšleno na všechny, kterým chyběl červený fofík....... i když musím přiznat, že není celý červený, ale je tam i kus stříbrný a kus modrý (hihi, originál modrá subaru...); a pro úplnost se za ním skrývá ještě jeden bílý....... (WRC2003...) :P
Ford Focus r.v.99 2.0i 16V Trend 5dv. sv.modrá metal. Obrázek

Uživatelský avatar
MobyDick
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4547
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MobyDick » 07.11.2007 17:45

TobiZC píše:Ještě nemám, pořád nemám ani miláčka. Pořád ještě bydlí u Charouzů... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
A už víš kdy se dočkáš miláčka.
FORD FOCUS 3dv. 2.0l 96 kw r.v 98
Obrázek
Obrázek
Obrázek
galerie
Obrázek

Uživatelský avatar
TobiZC
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 895
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Frymburk, Linz

Příspěvek od TobiZC » 07.11.2007 22:15

Včera mi byla telefonicky sdělena velká omluva, že jim do toho vlezla inventúra. Nejdřív měl můj prodejce virózu, pak jim nešel skener, teď inventúra...co všechno je důležitější než zákazník, který už zaplatil. Nicméně, všechny kalkulace sestaveny a odsouhlaseny, takže mi slíbil, že na autí začnou dělat a obratem zašle návrh možného termínu předání. Takže "začnou hned" - přeloženo za týden, "termín pošle obratem" - přeloženo sedm, osm dní, na práci týden jistě, než se mi pak podaří domluvit termín - suma sumárum myslím tři týdny a to se bojím že jsem ještě hodně optimistická....
FoFo II. 5D HB, Collection, zelená sublime
1,6 Duratec 74 kW/100 k
Obrázek

Uživatelský avatar
TobiZC
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 895
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Frymburk, Linz

Příspěvek od TobiZC » 07.11.2007 22:19

to silverwolf: Kua snad mi nevykáš??? :!: :!: Jo, ale dík za upozornění. To byl určitě PedroH a vracel se z Halloweenu ne? Dobrej převlek až sem se lek. :lol: a na kolena klek ....hek a teď mám na gatích flek :lol: :lol: :lol: To byl zase pech :lol: :wink: :?

...hele - fokusák básník, dobré :)
FoFo II. 5D HB, Collection, zelená sublime
1,6 Duratec 74 kW/100 k
Obrázek

Uživatelský avatar
MobyDick
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4547
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MobyDick » 07.11.2007 22:36

Snad se dočkáš co nejdřív a budeš se moc už prohánět ve svém autíčku :)
FORD FOCUS 3dv. 2.0l 96 kw r.v 98
Obrázek
Obrázek
Obrázek
galerie
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Srazy - Jižní Čechy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů