Ford Mondeo MK5 skusenosti a kvalitou audia

Odpovědět
michalsvk1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 07.04.2020 13:46

Ford Mondeo MK5 skusenosti a kvalitou audia

Příspěvek od michalsvk1 » 07.04.2020 18:29

Zdravím,

chcel by som sa spýtať na vaše skúsenosti s kvalitou zvuku pre system SYNC2, základný model s dotykovou obrazovkou, nie sony model s jedným veľkým ovládačom v strede. Mám možnosť kúpiť jazdené Mondeo MK5, kde je system SYNC2 ale neviem či základný audio systém je dostatočne dobrý. V sučastnom mojom Forde C-Max MK2 je audio Sony, kde som zo zvukom spokojný.
Je veľký rozdiel u Mondea medzi audio systémom, ktorý ma 8 reproduktorov a dva otočné ovládače a medzi systémom Sony, ktorý ma 9 reproduktorov?
Budem vďačný za vaše názory a skúsenosti s audio systémom u Mondea :)
Takúto tému som našiel, tak preto som založil novú, ak už náhodou podobná téma existuje, tak sa ospravedlňujem za založenie novej.

Fotka audio systému, ktorý mám namysli, či je dostatočne kvalitný:
YouTube Video

Uživatelský avatar
Raww
Nováček
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 02.01.2020 10:24
Bydliště: Jihlava

Re: Ford Mondeo MK5 skusenosti a kvalitou audia

Příspěvek od Raww » 07.04.2020 21:40

Zdarec,
osobně jsem měl Mk5 2016 s tebou zmiňovaným rádiem se Sync 2 - je potřeba se smířit s tím, že je potřeba se trochu víc soustředit, jak se mačká na displej a že odezva není úplně nejrychlejší. Ale není to nic, na co se nedalo zvyknout. Jinak reprodukce zvuku byla na místě řidiče (nikdy jsem na jiným sedadle nejel) dobrá. Mě se celkové podání zvuku líbilo i hlasitost byla dostačující. Osobně rozhodně nesrovnatelně hrálo lépe než v Oktávce 2, 3 nebo Superbu. Rádio pěkně ladilo, vždy vše fungovalo výborně a bezproblémově.
Teď mám Mk5 2019 s rádiem Sony, ale né se standardními 12-ti, ale "jen" s 10-ti repráky (daň za HEV) a Sync 3. A co se týká zvuku, tak je rozhodně lepší než rádio o krok níž.

Pokud to tedy shrnu - mě se poslechově audio líbilo i to neSony s 8-mi repráky. A rozhodně bych dobrý Mk5 s jasnou historií kvůli tomuto audiu nezavrhoval.
Ford Mondeo 2019, HEV, iVCT, 138kW, Titanium
Ford Transit Custom 2016, 2,2TDCi 74kW
Ford Focus II, 1,6i 74kW, automat
Bylo: Ford Mondeo Mk5 2016, 2,0TDCi 132kW, 4x4, PowerShift, Titanium
Bylo: Ford Mondeo Mk3 2007, 2,5V6 125kW, automat, Titanium

michalsvk1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 07.04.2020 13:46

Re: Ford Mondeo MK5 skusenosti a kvalitou audia

Příspěvek od michalsvk1 » 08.04.2020 14:17

Ďakujem za reakciu a zhodnotenie :) S pomalosťou SYNC2 som zmierený, len kvalitu audia pre základné rádio s navigáciou pri testoch Mondea nikde nespomínali.

Odpovědět

Zpět na „SYNCx“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů