SPUŠTĚNO- zde je mozne napsat pripominky

Moderátor:phofy
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kóťa
Test driver
Test driver
Příspěvky: 9766
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: nový focusak

Příspěvek od Kóťa » 20.09.2007 19:21

mandy píše:ahoj zdravím všechny focusaky,stopil jsem do vaší společnosti a doufam,že mě mezi sebe přijmete
Určitě přijmeme,pokud své příspěvky budeš vkládat do správných sekcí a upravíš si alepoň podpis když už ne detaily o sobě! :wink:
Ford Mondeo combi 2.2TDCi Ghia 8/2005 Obrázek
Řízení je radost,FORD je řízení!

Uživatelský avatar
mandy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Jihlava

problém

Příspěvek od mandy » 22.09.2007 21:04

chtěl bych se vás všech zkušených fordáku zeptat,mám problém vlastním auto ford focus combi 1,6 zetec benzín.Při řízení auta kdy točím s volantem se mi ozývá klepání s občasným loupnutím,nedávno mi měnili tyčku stabilizatoru,ale je to pořád stejné,neví te v čem by to mohlo být?moc díky za každou radu...

KUTY

Příspěvek od KUTY » 22.09.2007 21:08

to mandy: mne sa to ozve ked mam riadenie na doraz na jednej zo stran - servo je vtedy na maxime a ozve sa tuk...

Uživatelský avatar
Tad
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1062
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: 3D u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tad » 22.09.2007 21:29

to mandy: hledej a nepiš to do vlákna které má nadpis: "SPUŠTĚNO- zde je mozne napsat pripominky" s tvým problémem to jistě nesouvisí
když budeš hledat tak něco určitě najdeš nebo si potom založíš vlastní vlákno v sekci která se tímto zaobírá :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Uživatelský avatar
Damon
Test driver
Test driver
Příspěvky: 10357
Registrován: 02.02.2008 03:18

Příspěvek od Damon » 14.11.2007 19:47

Přesunuto z rad a nápadů:
cajda píše:Jak to, že se mi samo ukončí sledování některých témat (mám na mysli to, že mi nechodí oznámení mejlem) Je to podmíněno počtem sledování nebo něčím jiným? Dík za odpovědi
zewl píše:me to funguje normalne. Dam sledovat -> maily chodi a az mi to leze krkem, tak to zrusim :wink:
Skubi píše:tuto funkci nevyužívám, páč tady jsem skoro pořád :lol:
Jozkablack píše:
Skubi píše:tuto funkci nevyužívám, páč tady jsem skoro pořád :lol:
:lol: :lol: :lol:
Boban píše:Je pravda,že mě to taky upozorní jen asi tři příspěvky a pak když se nepodívam do daného vlákna tak to prostě přestane oznamovat, jak se kouknu vše funguje zase dál. Já to mám nastavený ještě,že mi přijde sms o tom, že přišel email, tak vím furt co kde a jak, jenže to už je zase vlákno na čem ste závislý :-)
herizn píše:to Boban: :D asi si forum říká,že tři krát je dost.... :wink:
cajda píše:Takže jako Skubi tu budu muset být 24h denně, dávám výpověď v práci! 8O

Prosím o zaslání příspěvku na č.ú. 123456789/666 abych měl co jíst a co pít :lol:
zewl píše:cajda: co je to za dabelskou banku? :wink:
pette píše:je potřeba několikrát za den to tady zkontrolovat ( nebo je to ta závislost :?: ) :wink:
Skubi píše:
cajda píše:Takže jako Skubi tu budu muset být 24h denně, dávám výpověď v práci! 8O

Prosím o zaslání příspěvku na č.ú. 123456789/666 abych měl co jíst a co pít :lol:
no to jenom teď co mám nemocenskou, od pondělka to zase zkončí :wink: :lol:
MobyDick píše:Já jsem tu taky prakticky každý den, tak tuhle službu nepoužívám.
Dany píše:
Skubi píše:tuto funkci nevyužívám, páč tady jsem skoro pořád :lol:
Tak s tímhle bohužel nemohu souhlasit. Nesedí mi tam to "skoro" :lol: Vždyť ty tady prakticky bydlíš! Chodíš ty vůbec do práce? :lol:
kasi píše:praktikuji jen uporornění na SZ protože prvně se raději dívám na e-mail co nového a od koho protože jak vlezu na fofo forum tak jinam už se nedostanu :lol: :lol: :lol: maximálně do postele :lol: jinak sem tady furt :wink:
mosad píše:Myslím, že stačí pročíst text co přijde v oznamovacím emailu o novém příspěvku ve sledovaném tématu.

Tento email jste obdržel(a) jelikož sledujete téma "řadící páka" na Ford Focus. Toto téma zaznamenalo od vaší poslední návštěvy nový příspěvek. Následující odkaz můžete použít k zobrazení nových příspěvků. Žádné další upozornění vám nebude zasláno do doby než navštívíte toto téma.

následuje odkaz
cajda píše:Ale mě jde o to že třeba sleduju nějaký plánovaný sraz a po nějake době samy od sebe přestanou chodit mejly i když přispěvky v tématu přibývají :wink:

A téma normalně navštěvuji přes odkaz a další už prostě nepřijde.
Boban píše:Musíš prostě občas na kouknout. :idea: :wink:
cajda píše:To víš že už koukám, vždy to sjedu, ale není moc čas tak se sem tam přehlédnu a mám v tom chaos 8O :lol:
ClairVOYanT píše:me to pred par dny zacalo zlobit taky a ted vubec nemam prehled. S Ahmedem jsem treba resil tlak v gumach, nebo s Kotou mlhy a nikdy mi neprislo info o novem prispevku. Tak nevim co s tim je.

to Damon: sorry, ze to pisu sem, ale tohle vlakno je o konkretnim problemu, tak mi prislo logicke dat to sem :-). Klidne to prendam jinam, kdyz to nebude tema "piste vse co nejde" - tam se to ztrati ;-)
Je: Ford Kuga 2,5T 200hp 2009 & Kawasaki Z1000SX
Byl: Ford C-max 1,8 16V 2004
.....Ford Focus combi 1,8 16V 1999

Uživatelský avatar
Damon
Test driver
Test driver
Příspěvky: 10357
Registrován: 02.02.2008 03:18

Příspěvek od Damon » 14.11.2007 19:50

Mohou být nějaké výkyvy a třeba se něco přestane sledovat přes nějaké předělávky a řešení problému s databází. Jedinné co se dá udělat spustit si znovu sledování.
Je: Ford Kuga 2,5T 200hp 2009 & Kawasaki Z1000SX
Byl: Ford C-max 1,8 16V 2004
.....Ford Focus combi 1,8 16V 1999

Uživatelský avatar
ClairVOYanT
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1352
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Rakovnik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ClairVOYanT » 14.11.2007 21:28

Damon píše:Mohou být nějaké výkyvy a třeba se něco přestane sledovat přes nějaké předělávky a řešení problému s databází. Jedinné co se dá udělat spustit si znovu sledování.
Takhle jsem to vyresil vcera - ukoncil jsem a znovu zacal sledovani :-)

LUKEER

Re: SPUŠTĚNO- zde je mozne napsat pripominky

Příspěvek od LUKEER » 28.02.2008 19:54

HELP!! :o Já nechci být znovu začátečník! :( Mám problém a nevím na koho se obrátit.Od té doby co jste změnili to forum,tak mi nejde přihlášení,protože mám novej mail a ten starej co jsem tam měl už neexistuje,musel jsem si proto vytvořit nový profil :( a jako nováček :?

Uživatelský avatar
Skubi
Test driver
Test driver
Příspěvky: 11856
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: SPUŠTĚNO- zde je mozne napsat pripominky

Příspěvek od Skubi » 28.02.2008 19:55

tak s tím ti podle mě pomůže jen admin, aby ti obnovil nový mejl pod starým účtem :wink:
FF kombi 1,6 74 kW sériová GHIASOC, 00/01, modrá metlaSkubi´s family car
Obrázek
Obrázek
Smyk nelze dostat jako chřipku, ten si prostě zaviníme sami !!!

LUKEER

Re: SPUŠTĚNO- zde je mozne napsat pripominky

Příspěvek od LUKEER » 28.02.2008 20:00

Jo a moje přezdívka byla "Luuker"

Uživatelský avatar
Skubi
Test driver
Test driver
Příspěvky: 11856
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: SPUŠTĚNO- zde je mozne napsat pripominky

Příspěvek od Skubi » 28.02.2008 20:05

si tě pamatuji, tak hold budeš muset počkat, popř kontaktuj někoho z adminů na SZ :wink:
FF kombi 1,6 74 kW sériová GHIASOC, 00/01, modrá metlaSkubi´s family car
Obrázek
Obrázek
Smyk nelze dostat jako chřipku, ten si prostě zaviníme sami !!!

LUKEER

Re: SPUŠTĚNO- zde je mozne napsat pripominky

Příspěvek od LUKEER » 28.02.2008 20:19

To jsem už tak slavnej? :D vždyt jsem tu nebyl hodně dlouho.

Uživatelský avatar
Skubi
Test driver
Test driver
Příspěvky: 11856
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: SPUŠTĚNO- zde je mozne napsat pripominky

Příspěvek od Skubi » 28.02.2008 20:58

no některé nicky, ale zejména bydliště se tak rychle nezapomínají :lol: :lol: :lol:
FF kombi 1,6 74 kW sériová GHIASOC, 00/01, modrá metlaSkubi´s family car
Obrázek
Obrázek
Smyk nelze dostat jako chřipku, ten si prostě zaviníme sami !!!

Uživatelský avatar
Jemar
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1659
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: čáslavsko

Re: SPUŠTĚNO- zde je mozne napsat pripominky

Příspěvek od Jemar » 11.05.2008 00:20

Nechci zakládat nové vlákno a tak použiju tohle:
po reinstalaci Windows XP se mi neúplně zobrazují stránky fóra. Konkrétně chybí obrázky s příponou gif a některé jpg. Nevím co ještě nainstalovat, prohlížeče mají povolený javascript, je nainstalovaný NET.framework1 i 2. Používám Firefoxe (momentálně poslední verzi) i IE7 + aktualizace a záplaty. Zajímavé je že jsem tyto problémy nezaznamenal na jiných stránkách internetu. Prostě místo obrázků se mi zobrazuje jen text. Dnes jsem byl u švagra a na jeho počítači se vše zobrazuje korektně, takže problém je někde u mě. Oproti původní instalaci mám navíc snad jen balíček SP3, který nyní Microsoft uvolnil. Po jeho odinstalaci se ale problém nezměnil. Něco je špatně nastaveno, nebo chybí nějaký soubor. Bohužel nejsem zase takový expert na IT a už nevím co s tím. Pokud někdo ví, prosím poraďte. Díky!
Přílohy
IE7.jpg
IE7.jpg (8.27 KiB) Zobrazeno 10770 x
Firefox.jpg

Uživatelský avatar
zewl
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8645
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: SPUŠTĚNO- zde je mozne napsat pripominky

Příspěvek od zewl » 11.05.2008 00:33

Mel jsem uplne stejny problem. Po reinstalaci XP jsem nemohl zobrazit obrazky. Asi po mesici se to spravilo samo. Mam pocit, jestli to nesouvisi s prechodem na jinou adresu (http://forum.ford-focus.cz) :idea:
Ford Focus combi 1.8 TDDi, 90 PS, narozen 12/2002
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů