Všechno z Číny

Co se děje na internetu...
Moderátor:petersbond
Uživatelský avatar
ihrdlick
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2046
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Všechno z Číny

Příspěvek od ihrdlick » 05.01.2009 12:17

Pánové,
pokud máte zájem o cokoliv z Číny a nechcete to z aukra, tak kupujte tady. Po celém světě je poštovné zdarma. Kolega si objednal žárovky LED za cca 4 USD a za 14 dní měl doma krásnou obálku z Číny a LEDky. Platí se pře PayPal.

CHINA SHOP
Obrázek
1.6i 2000*Facelift*16"*EA*DIGI KLIMA*BC*PA

Uživatelský avatar
Quickie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7225
Registrován: 10.03.2008 21:18
Bydliště: Revúca, Trnava

Re: Všechno z Číny

Příspěvek od Quickie » 25.01.2009 19:25

pekné ceny.. aj by som si vedel vybrat pár vecí.. este keby som vedel cez ten paypal robit :oops:

Uživatelský avatar
ihrdlick
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2046
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Všechno z Číny

Příspěvek od ihrdlick » 25.01.2009 19:57

Já jsem si u mbank udělal kartu a ta má placení i přes paypal....taky to budu zkoušet poprvé :wink:
Obrázek
1.6i 2000*Facelift*16"*EA*DIGI KLIMA*BC*PA

Uživatelský avatar
Quickie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7225
Registrován: 10.03.2008 21:18
Bydliště: Revúca, Trnava

Re: Všechno z Číny

Příspěvek od Quickie » 25.01.2009 20:02

mbank mam aj ja.. ale nik sa ma nepytal ci chcem kartu na paypal.. alebo to maju standard? hm.. :roll:

Uživatelský avatar
ihrdlick
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2046
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Všechno z Číny

Příspěvek od ihrdlick » 25.01.2009 20:07

Já jsem si jí pořídil kvůli tomu, že mají podporu PAYPAL...sice ještě nevím, jak to funkguje, ale je to prý tak :wink:
Obrázek
1.6i 2000*Facelift*16"*EA*DIGI KLIMA*BC*PA

Uživatelský avatar
jamaka
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2509
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Slovakia

Re: Všechno z Číny

Příspěvek od jamaka » 25.01.2009 20:16

hmmmm aj ja by som si vedel vybrat. len to fakt funguje? aby to nebol nejaky odrb, lebo uz nejake ponuky na cinske eshopy chodili a bol to oser.
3D 1,8TDCi SPORT 85kW(116PS) 2003
3D 2,0 ST170 127kW(173PS) 2002

Uživatelský avatar
KTM
Junior
Junior
Příspěvky: 228
Registrován: 24.12.2008 16:31
Bydliště: Nový Jičín

Re: Všechno z Číny

Příspěvek od KTM » 25.01.2009 20:24

Nesnáším Čínské výrobky ,jelikož jsou nekvalitní !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sice mají kvalitativní třídy 1 až 10(nejlepší). Pokud na šikmooké nedohlíží nějaká firma ze západu,tak je to katastrofa. Třída 1-5 se dováží do ČR,ale prodává se za 10 (vyčůraní dovozci). Třída 7-8 se dováží do Německa. A 9-10 do USA !!!!!!!!!!!!!!! Robka teď dostala od babiny z předváděčky mixér. Samozřejmě made in CHINA :roll: Napsáno 180 W ????!!!!!!! Jen to zapla na prázdno,tak se to sotva točilo . Po 20 sekundách se ztoho začalo kouřit ?????? Pak si to kup,aby ti vyhořel barák !!!!!!!! Nebo motorky PITBIKE : jak někdo může dát do motoru na ojnici místo jehlového ložiska silonovou vložku ???????? Životnost 0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A o oblečění a botech ani nemluvě. Nejsme tak bohatí,aby jsme kupovali levné věci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Než něco koupíte ,tak si to dobře prověřte. Já raději podpořím Český výrobek
Martin,Ford Focus kombi 1.8 TDDI, 115PS, 4/2000, WOLF

chmelko
Test driver
Test driver
Příspěvky: 9136
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Všechno z Číny

Příspěvek od chmelko » 25.01.2009 20:45

KTM:brzdi trošku, to,že ste kupili mixer z tržnice,ktorý bol vyrobený v lokalite, ktorá ma cca miliardu ludí,neznamená,že ta celá miliarda je neschopna...

celý trh je o ponuke a dopytu a pokial to budete kupovat,oni to budu vyrabat.

swm
Junior
Junior
Příspěvky: 335
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Ostrava, Bílovec

Re: Všechno z Číny

Příspěvek od swm » 25.01.2009 21:05

KTM píše:Nejsme tak bohatí,aby jsme kupovali levné věci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Než něco koupíte ,tak si to dobře prověřte.Já raději podpořím Český výrobek
No ja zas nejsem tak bohaty, abych si kupoval predrazene veci. Vyse uvedeny dealextreme.com prodava napr. bluetooth dongly od $2.78 (vcetne dopravy), na nasich shopech nejdou pod 200Kc (bez dopravy a ver mi, ze nejsou made in czech)... a takovych polozek je tam mraky. Jinak kupoval jsem tam, doprava cca tyden od potvrzeni odeslani.
Ford Focus 1.8, combi, panther black, '03

Uživatelský avatar
Quickie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7225
Registrován: 10.03.2008 21:18
Bydliště: Revúca, Trnava

Re: Všechno z Číny

Příspěvek od Quickie » 25.01.2009 23:04

swm presne tak ako píšeš.ja som napriklad kupil presne takýto istý FM transmitter u nás na SVK za trojnásobnú cenu!!! dakujem pekne.. čo už, stáva sa. Ale človeka to trošku nahnevá no.. samozrejme nejaky kuchynský spotrebič by som asi z číny neobjednal, nanajvýš tak nejaky rádiobudík.. ale na LED diodach a LED páskach, ktoré ma zaujali, hadam čínski šmejdi nenarobia viac škody oproti šmejdom europskym.. len cena je úplne inde..

Uživatelský avatar
KTM
Junior
Junior
Příspěvky: 228
Registrován: 24.12.2008 16:31
Bydliště: Nový Jičín

Re: Všechno z Číny

Příspěvek od KTM » 26.01.2009 18:00

Chmelko: nekoupily jsme to na tržnici,ale dostali jsme to od babiny a ta to dostala na předváděčce. Škoda ,že nechcete podpořit Český výrobek (teď jsem si koupil troubu ,jak jinak než MORA-pěkný desing ,dobré parametry ,cena taky jak štakš,dostupnost ND,atd). Když se vám posere nějaká věc z Činy ,tak na to neseženeš nic. Maximálně to můžeš reklamovat (ale nebavme se o věcech za 200,-). Pak se nebavme ,že nemáme práci,když za chvíli budou všechno dělat šikmoocí. Mam sice Forda ,ale proč si nekoupit ŠKODOVKU-třeba OCTAVII. Viděl jsem auta vyrobené z Číny a pěkný hnus. Věrná kopie SMARTU, ale jezdit bych v tom nechtěl (bezpečnost nulová). Nejsou schopni sami něco vymyslet ,jen všechno kopírují !!!!!!! Škoda ,že jsi ETA teď pěkně posrala jméno. Nechala si pro sebe vyrobit kávovar v ČÍNĚ ,aby ušetřila .A ve výsledném efektu prodělala ,protože to jsou nespolehlivé šroty které nikdo nekoupí !!! Viz (černé ovce, TV). Na kvalitě výrobků taky hodně závysí mentalita dovozců. Číňani umí vyrobit i dobré věci,ale dovozci by nesměli být nenažraní a kupovat tam třídu 1 a tady to prodat za třídu 7 !!!!! U kvalitního výrobku s dopravou by cenový rozdíl oproti našimu nebyl tal velký. Tak by se to dovozcům už tak nevyplatilo !!! Napadá mě ještě jedna věc: Z ČR -TESLA ROŽNOV vyrábí čipy pro Čínu a ta dováží hotové výrobky zpět do ČR ???? Nechci nikoho ovlivňovat,ať si každý dělá co chce.
Martin,Ford Focus kombi 1.8 TDDI, 115PS, 4/2000, WOLF

Uživatelský avatar
mario
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1345
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Všechno z Číny

Příspěvek od mario » 31.01.2009 21:05

souhlasím,nechceme přece aby nás čína zničila :arrow:
Ford Focus I HB, r.v. 98 , 1,6 16V Ghia
Obrázek

Uživatelský avatar
KTM
Junior
Junior
Příspěvky: 228
Registrován: 24.12.2008 16:31
Bydliště: Nový Jičín

Re: Všechno z Číny

Příspěvek od KTM » 01.02.2009 12:40

mario píše:souhlasím,nechceme přece aby nás čína zničila :arrow:
Alespoň někdo je na mojí straně :P :P :P Díky :P :P :P Světová KRIZE - teď ještě firmy dodělávají zakázky ze starého roku ,ale co únor a březen. Naše firma nám asi nařídí dovolenou-protože není odbyt . Jak člověk nebude mít práci,tak se bude dívat škaredě na ty všelijaké-načerno pracující lidi (číňany ,ukrajince,větnamce,atd....). Vám by se to asi taky nelíbilo!!! Tak proč bych podporoval Čínký trh a kvalitativně s našim nesrovnatelný !!!!!!!!
Martin,Ford Focus kombi 1.8 TDDI, 115PS, 4/2000, WOLF

Uživatelský avatar
ybuba
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 560
Registrován: 31.01.2009 00:39

Re: Všechno z Číny

Příspěvek od ybuba » 01.02.2009 13:55

Myslím, že na Tvé straně bude určitě více lidí (já jsem rozhodně jeden z nich), jen to nechce všechno házet do jednoho pytle, vše má svůj rub a líc :!: . Rozhodně stojím za Tebou, osobně mám z mnoha zkušeností nedůvěru k čínskému zboží, zejména když stojí více peněz (materiál a konstrukce vesměs poddimenzované, o kvalitě a zpracování nemluvě). Na druhou stranu, u žárovičky, diody a podobných "drobnostech" bych to asi moc neřešil, většinou to stojí "pár" kaček a když to odejde, tak se jednoduše koupí nová (samozřejmě, když se mi to zopakuje víckrát, koupím už dražší a kvalitnější).
Ono se neříká jen tak pro nic za nic: NEJSEM TAK BOHATÝ, ABYCH SI KUPOVAL LEVNÉ VĚCI, ono na tom je fakt kus pravdy :!: , protiže když si spočítám, že věc mi odejde např. 3x, tak mi to vyjde nastejno nebo věsmes i levněji, jako když hned napoprvé koupím kvalitu za vyšší cenu :!:
Ford Focus Combi II, 1,6 benzín + LPG (74 kW), 6/2006, Blue Tonic
Obrázek

Uživatelský avatar
KTM
Junior
Junior
Příspěvky: 228
Registrován: 24.12.2008 16:31
Bydliště: Nový Jičín

Re: Všechno z Číny

Příspěvek od KTM » 01.02.2009 20:54

ybuba : mááááááááš pravdu . Přesně i s těma diodama . Akorát pozor : vyděl jsem vznítit se i diodu. Nerad bych vyhořel ,tak jak říkáš kvůli nekvalitnímu výrobku. :cry:
Martin,Ford Focus kombi 1.8 TDDI, 115PS, 4/2000, WOLF

Odpovědět

Zpět na „Zajímavé odkazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů